PROFESJONALNA OBSŁUGA

Nad każdym etapem wykonania projektu czuwa wykwalifikowana kadra specjalistów. Dzięki skoordynowanym działaniom Rosco Eko-Tech oferuję swoim klientom pełen profesjonalizm i terminowość w dostarczaniu gotowego produktu. Jesteśmy elastyczni i zawsze dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta.

WYKWALIFIKOWANA KADRA INŻYNIERYJNA

Nasz zespół inżynieryjny pełni funkcję doradczą w kwestii dostarczania najlepszych rozwiązań. Wykonujemy produkt w oparciu o dokumentację naszego klienta oraz swoje doświadczenie. Mamy własne rozwiązania technologiczne, których wykonanie może być dopasowane do potrzeb Klienta.

FACHOWA EKIPA MONTAŻOWA

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów dysponujemy ekipą montażową, posiadającą wszelkie międzynarodowe uprawnienia spawalnicze oraz do pracy na wysokościach. Kierownictwo naszego zespołu montażowego stanowią doświadczeni fachowcy mówiący po polsku, angielsku i niemiecku.

EKO DZIAŁANIE

Dostarczamy maszyny i urządzania ochrony środowiska. Cenimy innowacyjne projekty wpływające, na jakość środowiska naturalnego. Szczególnie staramy się pomagać przy modernizacji procesów technologicznych i wdrażaniu rozwiązań w zakresie pro-ekologicznego i zrównoważonego rozwoju.