Certyfikat

ISO 9001:2008 certyfikat iso Rosco Eko-Tech

Terminowość

dostaw produktów

20 lat doświadczenia

w przemyśle
 • English
 • Deutsch

Chcesz sprawdzić co możemy dla Ciebie zrobić?

Nie wahaj się skontaktować z Nami jeśli masz pytania dotyczące usług Naszej firmy.

Zostaw Nam swój adres e-mail, skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to będzie możliwe!

  Certyfikat

  ISO 9001:2008 certyfikat iso Rosco Eko-Tech

  Terminowość

  dostaw produktów

  20 lat doświadczenia

  w przemyśle

  O nas

  Rosco Eko-Tech Sp. z o.o. jest firmą inżynierską, która rozpoczęła działalność na rynku europejskim w 2009 roku, jako samodzielna córka niemieckiej firmy Rosco Polska Sp. z o.o. działającej na rynku od 1994 roku. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm oraz dostarczanie wysokiej jakości produktów, pozwoliło silnie ugruntować pozycję firmy na rynku Europejskim.

  Czujemy ogromną satysfakcję współpracując z największymi firmami w Europie!

  Rosko Eko Tech specjalizuje się w dostarczaniu części, urządzeń, maszyn, oraz konstrukcji stalowych wykorzystywany w wielu gałęziach przemysłu. Obszarami, w których działamy jest przemysł energetyczny, elektromaszynowy, przemysł drzewny, szklarski, przemysł związany z wydobyciem materiałów sypkich, jak również cementownie. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej, jakości produktów, spełniających niezbędne wymagania, poparte odpowiednimi certyfikatami oraz optymalizacja wszystkich etapów związanymi z dostarczaniem gotowego produktu. Udzielamy wsparcia w udoskonalaniu procesów technologicznych oraz wdrażaniu nowatorskich rozwiązań. Zajmujemy się również dostarczaniem urządzeń ochrony środowiska. Jesteśmy otwarci na innowacyjne projekty związane z ekologią.

  Oferujemy wykonanie nietypowych projektów wymagających nowatorskich rozwiązań technicznych, spełniających jednocześnie wszystkie normy jakości. Produkowane przez nas urządzenia oraz konstrukcje stalowe dostarczamy na rynek europejski, amerykański i azjatycki.

  Alois Rostek
  Prezes zarządu

  Obecnie jest Prezesem zawiadującym całą grupą Rosco Polska, która przekształciła się w spółkę holdingową.
  Alois Rostek od wielu lat jest mocno zaangażowany w działalność kulturalną i charytatywną na terenie miasta Krakowa i nie tylko. Wspiera instytucje i młodych przedsiębiorców.

  Czujemy ogromną satysfakcję współpracując
  z największymi firmami w Europie!

  Top